• Predĺženie platnosti ISICu

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 slúži ako doklad o statuse študenta.

1.Predĺženie platnosti preukazu pre zľavy a výhody

Zakúp si známku ISIC v hodnote 10€ na tomto linku: https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/skola-znamkaisiceuro/

Známka bude doručená domov (poplatok za doručenie kuriérom je 3€) alebo do školy (bez poplatku). Preukaz bude v databázach platný hneď, takže na online zľavy a v ISIC appke ho môžete používať okamžite po platbe. Je na tebe, akú možnosť doručenia si vyberieš. (objednané známky prichádzajú na školy na týždennej báze.)

Len s ISIC známkou:

• máte dostupný študentský paušál Go Safe Yoxo s balíkom 17GB dát mesačne
          • si uplatňujete zľavu v kníhkupectvách Martinus a Panta Rheiv kinách po celom Slovensku, v zimných a v letných strediskách a zľavy na ďalších miestach (napr. Starbucks, McDonald´s, Ševt, DATART ....)
          • sa môžete zapájať do súťaží o skvelé ceny (napr. iPhone, Apple AirPods, rôzne hodnotné poukazy) na našich sociálnych sieťach
          • cestujete jednoduchšie v Bratislavskom kraji s lístkami alebo električenkou v telefóne (stačí Vám virtuálny preukaz v mobilnej ISIC appke a lístok v mobilnej appke IDS BK)

Spolu so známkou vás na škole bude čakať aj kupónová knižka s extra zľavovými kupónmi.

Ak máš otázky o zľavách a známke ISIC, klikni na www.isic.sk, volaj na 0948 884 304 v čase od 9:00 do 17:00 alebo píš na sspreukazy@ckmsyts.sk

2.Predĺženie platnosti preukazu v doprave (väčšina to už urobila v júni)

a) Prolongácia cez SMS

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).

2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné.

3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu.

b) Prolongácia cez aplikáciu UBIAN

1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Môj Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz študenta cez Nová karta.

2. Nárok na zľavu v doprave na ďalší školský rok si predĺžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou.

3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu.

Terminál sa nachádza:

1. na škole GSM

2. v predajni cestovných lístkov DPMP na ul. Weberova, Prešov

3. v predajni cestovných lístkov DPMP na Nám. Kráľovnej Pokoja (Družba), Prešov

4. alebo verejne dostupné terminály, ich zoznam nájdete na www.preukazstudenta.sk.

Preukaz slúži ako tvoj doklad o statuse študenta. Priložením preukazu k stredoškolskému terminálu sa predlžuje elektronická platnosť čipu  v preukaze do 31.8.2024 pre účely použitia preukazu ako dopravnej karty. Pre budúcich maturantov do 30.6.2024.

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData, tel.: 0905 384 092 (pracovné dni 7:00-15:00), email: preukazstudenta@transdata.sk.

• Gymnázium sv. Moniky
      • +421 51 756 73 02 - kancelária školy